Firma Ekolab zajmuje się działalnością handlowo-usługową. Handel obejmuje import i sprzedaż sprzętu stanowiącego wyposażenie warsztatów samochodowych. Usługi – dostarczenie i montaż zamówionego sprzętu w miejscu przeznaczenia, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu warsztatowego oraz szkolenie w użytkowaniu sprzętu.

Nasi partnerzy to:

 

 

Ekolab jest przedstawicielem i importerem produktów włoskiej firmy FASEP, specjalizującej się w urządzeniach do kontroli geometrii zawieszeń samochodów, produkującej również inne urządzenia takie jak: montażownie i wyważarki.
Zapewniamy obsługę serwisową zakupionego u nas sprzętu w okresie gwarancji i po jej zakończeniu.

Reprezentujemy firmę Vamag w Polsce. Jest ona producentem urządzeń do geometrii zawieszenia, linii diagnostycznych, hamowni podwoziowych, szarpaków i innych.

 

Jesteśmy przedstawicielem tej firmy. Oferujemy skanery, oscyloskopy, mierniki prędkości obrotowej i temperatury silnika oraz analizatory spalin, dymomierze, kompletne zestawy diagnostyczne oraz urządzenia do obsługi klimatyzacji samochodowych produkcji BrainBee. Wysoka funkcjonalność tych urządzeń nie jest okupiona wysoką ceną.

 

 

Oferujemy optyczne urządzenia do geometrii zawieszenia własnej produkcji. Prezentują one wysoki poziom wykonania, niezawodność i łatwość obsługi przy umiarkowanej cenie. Proponujemy obsługę klienta, dostawę sprzętu na miejsce, instalacje, szkolenia i naprawy.

Posiadamy doświadczenie nie tylko w zakresie produktów z naszej oferty handlowej, ale także dotyczące wyrobów innych firm.
Reagujemy na zgłoszenia i zamówienia dokonane telefonicznie, faksem a także pocztą e-mail.